Author: c***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: look very real I will buy more for sure
Màu sắc: Nâu đen
Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 72 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25072520575395353 |
Author: c***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: look very real I will buy more for sure
Màu sắc: Nâu đen
Author: p***e
Date:
Review: Good product, I like it, 😘👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: màu nâu
Author: m***s
Date:
Review: Value for money: Yes Easy to wear: First like a glove! Comfortable to wear: Yes. Not to tight & secure. Hairstyle stylishness: Fits my face perfectly.
Màu sắc: Nâu đen
Author: h***5
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: yes Very good, just like the picture
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm